Pērc divas un saņem 20% atlaidi!

Lai iegūtu atlaidi, iepērkoties raksti kupona kodu “komplekts”

Piegāde visā Latvijā!


Pievienot grozam

Tīrām asinīm un skaistai ādai!

Gatavots no nīma koka lapām

Nīma koka lapas nāk no Indijas, kur jau gadu tūkstošiem tās tiek izmantotas veselības stiprināšanai, organisma attīrīšanai un ādas skaistumam.

Pulveris saspiests tabletēs

Nīma lapas tiek izžāvētas un saberztas pulverī, lai pēc tam tiktu saspiestas tabletēs izmantojot dabīgu saistvielu – akācijas sveķus.

Gatavas ērtai lietošanai!

Rezultātā, piedāvājam jums iegādāties sertificētu, augstas kvalitātes produtu jums un jūsu ģimenei.

Tikai 7.50 Eur!

Living You Neem

Atsauksmes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec feugiat ultricies vulputate. Suspendisse quis lacinia erat, eu tincidunt ante. Pellentesque aliquet feugiat tellus, et feugiat tortor porttitor vel. Nullam id scelerisque magna. Curabitur placerat sodales placerat. Nunc dignissim ac velit vel lobortis.

– Jane Doe

Esmu ļoti pateicīga, ka ir izgudrots tāds produkts kā Neem. Kopš es un mani bērni to lietojam, neesam slimojuši. Ja nu vienīgi ar iesnām. Es šo produktu atklāju 2 gadus atpakaļ, esot Indijā. Man ir nostiprinājusies imunitāte, uzlabojusies āda un pašsajūta. Tā ir dabīgā antibiotika, kas palīdz patiesi visiem dzīves gadījumiem:;)) No sirds iesaku visiem to lietot.

Kristīne

Ģimenē nīmu lietojam jau vairāk kā gadu. Tas mums ļāvis izvairīties no daudzām slimošanām, it īpaši, kad apkārt plosās epidēmijas. Jūtamies droši un pārliecināti! Uzskatu, ka vislabāk parūpēties par veselību laicīgi, negaidot saslimšanu.

Kaspars

Pērc divas un saņem 20% atlaidi!

Lai iegūtu atlaidi, iepērkoties raksti kupona kodu “komplekts”

Piegāde visā Latvijā!


Pievienot grozam